Temos
Response FactorTM
Forma:milteliai
Gamintojas:New Spirit Naturals, Inc.

RESPONSE FACTOR™
Maisto papildas
200 g (125 dozės)
Stiprus imunitetas – geros sveikatos ir ilgo gyvenimo garantija. Maisto papilde Response Factor™ yra iš krekenų gautų imunitetą stiprinančių imunomoduliatorių, teigiama, kad jie „moko“ imuninę sistemą atpažinti specifinius antigenus. Šiame maisto papilde yra antikūnų, vitaminų, mineralų, nukleotidų, imunitetą stiprinančių molekulių, imunomoduliatorių, laktoferino, į insuliną panašių augimo faktorių ir daug prolino turinčių polipeptidų. Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 arbatinį šaukštelį (1,6 g) per dieną. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikykite uždarą vaikams neprieinamoje, vėsioje, tamsioje ir sausoje vietoje. Pastaba. Maisto papildas nėra maisto ar vaistų pakaitalas. Sudėtis – karvių krekenų milteliai. Be konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų.
RESPONSE FACTOR™
Maisto papildas
200 g (125 dozės)
Stiprus imunitetas – geros sveikatos ir ilgo gyvenimo garantija. Maisto papilde Response Factor™ yra iš krekenų gautų imunitetą stiprinančių imunomoduliatorių, teigiama, kad jie „moko“ imuninę sistemą atpažinti specifinius antigenus. Šiame maisto papilde yra antikūnų, vitaminų, mineralų, nukleotidų, imunitetą stiprinančių molekulių, imunomoduliatorių, laktoferino, į insuliną panašių augimo faktorių ir daug prolino turinčių polipeptidų.
Sudėtis – karvių krekenų milteliai. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų.
1 arbatiniame šaukštelyje (1,6 g):

Karvių krekenų milteliai (standartizuotas imunoglobulino kiekis – 25 proc.)
1.60 g


RPN* – rekomenduojama paros norma
Vartojimo būdas. 1 arbatinis šaukštelis (1,6 g) per dieną.
Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.
Laikykite vaikams neprieinamoje, vėsioje, tamsioje ir sausoje vietoje.
Grynasis kiekis 1.6 mg
Geriausias iki žiūrėti ant pakuotės
Gamintojas NEW SPIRIT NATURALS, INC. 615 W. Allen Ave. San Dimas, CA 91773 USA (JAV)
Importuotojas UAB "Neovital", Geležinkelio g. 3-14A, LT-02100 Vilnius, Lietuva. Tel. nr. +370 611 44777Kiti maisto papildai


Daugiau...